Informacja dla rodziców dzieci przyjętych na dyżur wakacyjny nie uczęszczających na co dzień do naszego przedszkola

Utworzono dnia 29.06.2023

Szanowni Państwo,

od 3 do 21 lipca w naszym przedszkolu odbywa się dyżur wakacyjny.

Każdy z rodziców (opiekunów) jest ZOBOWIĄZANY do wypełnienia stosownych dokumentów, które będą czekały na Państwa w dziecięcych szafeczkach w szatni. Wypełnione dokumenty wraz z dzieckiem przekazujemy do pani woźnej, które odprowadzają dzieci do właściwych grup.

Listy poszczególnych grup wywieszone będą na korytarzu i w szatni, tak byście Państwo mogli zlokalizować numer szafki.

Listy dwóch dodatkowych grup (dzieci sześcioletnie i pięcioletnie) wywieszone będą na drzwiach. Dzieci te wraz z rodzicami kierują się do szkoły. Tam sale zostały przystosowane do potrzeb dzieci przedszkolnych. Grupa numer 11 będzie w sali numer 11, grupa numer 12 będzie w sali numer 12.

Dzieci trzyletnie leżakują, prosimy o przyniesienie pościeli.

Dzieci powinny mieś bidony lub inne pojemniki na wodę (na plac zabaw).

Dzieci z przedszkola odbieramy za OKAZANIEM DOWODU OSOBISTEGO.