Stara książka

Szanowni Państwo,

w związku z rozpoczynającą się rekrutacją do Przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2024/2025

w dniach  27.02.2024r. - 04.03.2024r. do godz. 16.00

rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola składają pisemną deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025 w naszym Przedszkolu.

BRAK PISEMNEJ DEKLARACJI ZŁOŻONEJ W WYZNACZONYM TERMINIE OZNACZA REZYGNACJĘ Z UCZĘSZCZANIA DO NASZEGO PRZEDSZKOLA W  ROKU SZKOLNYM 2024/2025

Deklaracja w załączeniu – do pobrania, wypełnienia przez obydwoje rodziców/prawnych opiekunów i dostarczenia odpowiednio do grup przedszkolnych lub do sekretariatu.

Postępowanie rekrutacyjne do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych odbywa się

w dniach 5 marca godz.13.00 - 20 marca godz.20.00

i prowadzona będzie za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji dostępnego pod adresem:

rekrutacja-warszawa.pzo.edu.pl

Rodzice/prawni opiekunowie, aby wziąć udział w postępowaniu rekrutacyjnym, korzystają z zakładki „zarejestruj się” gdzie logują się wprowadzając:

• numer PESEL kandydata, imię i nazwisko dziecka,

lub

• numer indentyfikacyjny do systemu informatycznego wydany przez dyrektora placówki pierwszego wyboru (dotyczy dzieci, które nie posiadają numeru PESEL)

Rejestracja wniosków w systemie potrwa do 20 marca do godz. 20.00. Po tym terminie nie będzie możliwe wprowadzenie nowych wniosków.

Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola/oddziału przedszkolnego (wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów) będzie możliwe do 21 marca do godz. 16.00. Wniosek podpisany profilem zaufanym lub podpisem osobistym (e-dowodem) i dokumenty/oświadczenia potwierdzające kryteria rodzice przekazują za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacji lub wersję papierową wniosku wraz z załącznikami składają w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.

Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami, kryteriami oraz harmonogramem rekrutacji.

Wszelkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie miasta:

Harmonogram rekrutacji - Edukacja (um.warszawa.pl)

ZAŁĄCZNIKI: