Opłaty za żywienie

Szanowni Państwo,

Od 01.01.2024 roku dzienna stawka żywieniowa w przedszkolu wynosi 14,60 zł.

Zmiana ta wynika z nowej umowy z nową firmą realizującą dostawy posiłków. Zmiana taka następuje na początku każdego roku kalendarzowego.

Nowy dostawca posiłków to:

Usługi Gastronomiczno-Turystyczne Woźnica Romana.

Od 01.01.2024 roku odwoływanie obecności dziecka należy zgłaszać jedynie przez system iPrzedszkole.

System iPrzedszkole  https://iprzedszkole.progman.pl jest elektronicznym systemem naliczania opłat za żywienie i darowiznę. Możliwe jest także pobranie bezpłatnej aplikacji na telefon iPrzedszkole Mobile w sklepie Google Play. W programie (aplikacji) iPrzedszkole Rodzice mają możliwość:

– bieżącego monitorowania należności, historii wpłat, zaległości lub nadpłat za żywienie oraz opłat darowizny,
– szybkiego i prostego zgłoszenia nieobecności,
– dostępu do tablicy ogłoszeń z ważnymi informacjami zamieszczonymi przez przedszkole,
– sprawdzenia tygodniowego jadłospisu.

Opłaty za żywienie oraz darowiznę należy dokonywać przelewem „z góry”, do 10 -go dnia bieżącego miesiąca na konto bankowe.

W tytule przelewu wpisujemy:

Przedszkole 348, imię i nazwisko dziecka żywienie + darowizna np. 70 zł (prosimy wpisywać dokładną kwotę darowizny).

Nieobecność dziecka zgłaszamy najpóźniej do godz. 8:30 danego dnia wyłącznie w programie iPrzedszkole.

Spóźnienia należy zgłaszać telefonicznie pod numerem: 22 277 - 20 - 20 do godz. 8:30.

Około 6 dnia miesiąca w programie iPrzedszkole publikowane są bieżące należności - żywienie pomniejszone o dni nieobecności w poprzednim miesiącu, które należy uregulować na wskazane konto. Do dnia 20 grudnia Rodzice/ Opiekunowie Prawni deklarują obecność dzieci w okresie międzyświątecznym od 27 do 31 grudnia i jest to deklaracja obowiązująca dla obu stron w związku z zamknięciem roku budżetowego i organizacją pracy przedszkola.

Darowizna jest wpłatą dobrowolną i zależy od możliwości finansowych Rodziców.

Zachęcamy do stałego wsparcia przedszkola, dzięki któremu możemy zorganizować koncerty, występy artystyczne, spotkania z różnymi gośćmi np. ze świata sportu, teatru czy muzyki, przedstawienia, warsztaty, pomoce dydaktyczne, artykuły do prac plastycznych i technicznych a także do eksperymentów (np. ziemia, nasiona itp.), książki, zabawki, klocki, upominki na Dzień Dziecka, Święta Bożego Narodzenia oraz Święta Wielkanocne i wiele innych. Bez Was Nasze Przedszkolaki nie miały by tak wspaniałych i rozwijających atrakcji.