Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: Domyślna czcionka A Większa czcionka A+ Największa czcionka A++ | Zmień kontrast
Przedszkole nr 348

Programy i akcje

logo sticky

Wawerski Program Wsparcia Zdrowia Psychicznego - Warsztaty dla Rodziców

 


 

Drodzy Rodzice,

w ramach Wawerskiego Programu Wsparcia Zdrowia Psychicznego możecie Państwo skorzystać zarówno ze wsparca dla dzieci, jak i wziąć udział w szkoleniach dla rodziców. 

Szanowni Państwo, do 14 marca trwają nabory do zajęć międzyprzedszkolnych, które będą odbywać się u nas w siedzibie przy ul.Korkowej. Formularze zgłoszeniowe, wraz z opisem jak poprzednio dostępne są na naszej stronie Zdrowie psychiczne – Program Wsparcia Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży w Wawerze (instytutep.pl)

Szkolenie dla rodziców
data: 27.03.2023 18:00 online Temat: Jak pomagać dzieciom skutecznie rozwiązywać konflikty.
 
Zapraszamy na:

Fundacja Powszechnego Czytania - Profil - ngo.pl


Nasze przedszkole aktywnie uczestniczy w kampanii społecznej SUPERMOC KSIĄŻEK W PRZEDSZKOLU organizowanej przez Fundację Powszechnego Czytania. Celem programu jest propagowanie codziennego czytania oraz rozbudzenie w dzieciach zainteresowania książką zanim pójdą do szkoły, stanowi fundament ich przyszłego sukcesu. Czas poświęcony na czytanie z dziećmi jest bezcenny. Dlatego nauczyciele i nauczycielki przedszkola odgrywają tu ogromną rolę. Mogą stać się  wzorami czytelników i pierwszymi przewodnikami po świecie książek. Celem tej akcji jest przedstawienie korzyści płynących z czytania i pomoc w codziennej pracy z książką w przedszkolu.

Dzięki FUNFACJI POWSZECHNEGO CZYTANIA w naszym Przedszkolu znalazła się znalazły się książki w języku UKRAIŃSKIM i ANGIELSKIM.

https://fpc.org.pl/supermoc-ksiazek-w-przedszkolu/

Książki w Bibliotece Szkoły Podstawowej w Gałkowie Dużym dla ukraińskich  dzieci od Fundacji Powszechnego Czytania - Szkoła Podstawowa im. Marszałka  Józefa Piłsudskiego w Gałkowie Dużym   Książki od Fundacji Powszechnego Czytania - Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks.  Kazimierza Aleksandra Hamerszmita w Suwałkach Szkoła Podstawowa nr 4 im.  ks. Kazimierza Aleksandra Hamerszmita w Suwałkach    Niecodzienni bohaterowie o czytelnictwie. Wieczór Przyjaciół Fundacji  Powszechnego Czytania | PAP MediaRoom portal.   Homepage - Fundacja Powszechnego Czytania 

AKTUALNOŚCI:

PROGRAMY I AKCJE REALIZOWANE W NASZYM PRZEDSZKOLU

Utworzono dnia 26.05.2021
Nasze Przedszkole prowadzi wiele projektów i przedsięwzięć, dzięki którym wychodzimy poza „mury” naszej placówki. Uczestniczymy w projektach lokalnych i ogólnopolskich, mających na celu promowanie zachowań prozdrowotnych, przyjaznym przyrodzie, a...
czytaj dalej... na temat: PROGRAMY I AKCJE REALIZOWANE W NASZYM PRZEDSZKOLU

ZAŁĄCZNIKI:

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Imieniny

Zegar